Sanfeletto

Cantina Sanfeletto se nachází uprostřed romanticky zvlněné krajiny, mezi vesničkami Conegliano a Valdobbiadene. Po tři generace se zabývá pěstováním vína, které zde roste od nepaměti. K výrobě Prosecca používá pouze ty nejlepší hrozny, které rodí místní vinice. Společnost patří rodině Ceschin, a byla založena již začátkem minulého století Emiliem, který své vinice vzdělával s láskou a houževnatostí. Víno, které vypěstoval pak prodával do místních hospůdek a taveren, kam ho dopravoval v malých dřevěných soudcích na hřbetech oslíků. V roce 1930 nastoupil na jeho místo jeho synovec Rino, který potom společnost s neutuchajícím entusiasmem řídil 60 let. Dnes společnost řídí jeho syn Paolo se svojí ženou Imeldou. 

 

K výrobě Prosecca cantina Sanfeletto používá jen ty nejlepší hrozny z vinic svých, i vinic malých pěstitelů z okolí, kteří se postupem času stali součástí rodiny.kdo jsme

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení