Doprava Praha 1-10 nad 1000 Kč ZDARMA

DOPRAVA a PLATEBNÍ PODMÍNKY

DOPRAVA

 

Osobní odběr po PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ na adrese: Plynární 1096/23, Praha 7 Holešovice - ZDARMA

Nejsme tu k zastižení pořád, můžeme lítat někde po vinicích, nebo po klientech, proto se s námi, prosíme, domluvte telefonicky nebo na e-mailu info@vinoprosim.cz a my se Vám budeme snažit přizpůsobit, co to jde. Dá se u nás pohodlně zaparkovat (před klubem Cross).
 
Zásilkovna - výdejní místa po celé ČR - cena 79,- Kč

Vyzvedněte si víno cestou z práce už druhý den na výdejním místě Zásilkovny, kterou máte zaručeně někde po cestě domů - bývá u obchodních center nebo v malých místních obchůdcích. Těžké to mít nebudete, přes Zásilkovnu se dají poslat max. tři lahve nebo 1 lahev velikosti Magnum - tedy zásilka do 5 kgZásilka na Vás bude čekat 7 dní s možností prodloužení až na 21 dní zdarma.

Doprava po Praze při objednávce v hodnotě vyšší než 1000,- Kč vč. DPH - ZDARMA
 
Doprava po Praze při objednávce v hodnotě nižší než 1000,- Kč vč. DPH - cena 150,- Kč
Víno Vám osobně se vší péčí dovezeme, akorát ta nafta a čas něco stojí. Nebudeme řezat zatáčky, ani dupat na brzdu a s úsměvem zastavíme u Vašich dveří. 
  
Doprava mimo Prahu při objednávce v hodnotě 4.000,- Kč vč. DPH a vyšší - ZDARMA

Taková objednávka je hezká objednávka, proto zadotujeme dopravu a přepravní společnost Toptrans Vám ji doručí. Když si podáte objednávku do 10:00 dopoledne, obvyklá doba dodání je do 24 hodin. Při zadání e-mailu do objednávky, můžete svůj balíček online sledovat. V den doručení Vám bude zaslána SMS zpráva s informacemi o dodání a s kontaktem na řidiče. Vína jsou zabalena v přepravních kartonech, při převzetí, prosíme, překontrolujte neporušenost obalů. Případné nesrovnalosti sepište ihned na místě s řidičem a vyrozuměte nás o této skutečnosti, abychom reklamaci mohli vyřídit. Ale my věříme, že k nesrovnalostem nebude důvod. 

Doprava mimo Prahu při objednávce v hodnotě nižší než 4.000,- Kč vč. DPH - cena 250,- Kč

Přepravní společnost Toptrans Vám doručí i tuto objednávku a stále platí, že když si podáte objednávku do 10:00 dopoledne, obvyklá doba dodání je do 24 hodin. Při zadání e-mailu do objednávky, můžete svůj balíček online sledovat. V den doručení Vám bude zaslána SMS zpráva s informacemi o dodání a s kontaktem na řidiče. Vína jsou zabalena v přepravních kartonech, při převzetí, prosíme, překontrolujte neporušenost obalů. Případné nesrovnalosti sepište ihned na místě s řidičem a vyrozuměte nás o této skutečnosti, abychom reklamaci mohli vyřídit. Ale my věříme, že k nesrovnalostem nebude důvod. 

 
PLATEBNÍ PODMÍNKY
 
GoPay - ZDARMA

Nejjednodušší forma úhrady, objednávka může být okamžitě zpracována. Doklady o zaplacení Vám zašleme e-mailem, neuvede-li jinak, protože se snažíme šetřit přírodu. Samozřejmostí je kombinace se všemi druhy dopravy.

PŘEVODEM - ZDARMA
Také možnost, ale budete déle čekat na své víno, jelikož objednávka může být vyexpedována až po té, co nám je částka připsána na účet. A tak je stále nejjednodušší užít službu GoPay.

Číslo účtu: 107-8135810277/0100
Varibailnní symbol: číslo Vaší objednávky
 
HOTOVOST - ZDARMA

Při osobním odběru nabízíme platbu v hotovosti. Drobné a účtenky máme :) 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz