DOPRAVA ZDARMA PRAHA 1-15 NAD 1000 KČ

Kalendář akcí - kde ochutnáte naše vína

   
 
RESTAURACE a KAVÁRNA CROSS - téměř 365 dní v roce
 
Jelikož máme na stejné adrese svou vinnou základnu, je v této restauraci taková povinná výkladní skříň našich vín.
Vinný lístek je opravdu obsáhlý, a tak můžete ochutnat vcelku široký výběr našeho sortimentu.
Více zde
 
 
PROBĚHLÉ AKCE 
 
 VEGAN BURGER FESTIVAL - prostor před Cross Clubem - 21. 4. 2019, start v 10:00 hod. 
Druhý ročník festivalu, kde ochutnáte, jak chuťově rozmatité mohou veganské burgery být. A kdo neholduje pivu, bude mít připravené naše vegan vína. 
 
 
STREET FOOD FESTIVAL - prostor před Cross Clubem - 14. 4. 2019, start v 10:00hod.
 
 
OCHUTNÁVKA "1373 kilometrů s ryzlinkem"
salonek restaurace a kavárny Cross - 28. 2. 2019, start v 18:30 hod.
 
Cestovat se dá od stolu držíte-li sklenku ryzlinku ze čtyř různých států Evropy. Náš someliér Tomáš Matějovský Vás provede chutěmi ryzlinku rýnského moravských Bavor, přes rakouské Wachau, údolí italského Trentino / Alto Adige,až skončíme v oblíbené německé Mosele.
Vše se zdá být tak blízko, ale rozdíly jsou tak velké... Více zde
 
 
OCHUTNÁVKA SEVER PROTI JIHU - salonek restaurace a kavárny Cross - 17. 1. 2019, start v 18:30 hod.
 

I leden je třeba vyplnit nějakou hezkou aktivitou, je škoda sedět doma. Náš someliér Tomáš Matějovský Vás poutavě provede příběhem dvou malých vinařství. Zimní měsíce volají po červeném vínu, zahřeje Vás, a zahřeje i v další zimní večery, pokud si svého favorita pořídíte se slevou domů. V případě většího množství Vám víno po Praze dovezeme do druhého dne domů či do práce. Více zde

 
  
WORLD VEGAN DAY - prostor před Cross Clubem - 4. 11. 2018, start v 11:00 hod.
 
Světový den veganství se slaví každoročně 1. listopadu - prvně se tento svátek slavil roku 1994, v den 50. výročí založení (britské) Vegan Society, se kterou je tak úzce propojen. My dodáme naší veganskou a bio řadu vín a tak nějak tušíme vzhledem k datu, že dojde i na svařák. Samozřejmě z vegan vína ;) 
 
 
ART&FOOD ZOONA, U Trojského zámku - celé září, start v 10:00hod.
 
Tento projekt nás baví, je to skvělé místo, kde se vychillovat - pozor, nezaměňovat s nějakým negativním slovem :) Celé září - každou sobotu a neděli - zde zakotvíme u jednoho z paletových stánků i my a naše vína. 
Odkaz zde
 
 
VEGAN BURGER FESTIVAL - prostor před Cross Clubem - 2. 9. 2018, start v 10:00hod.
 
Jedinčená neotřelá akce, kde budete mít jedinečnou šanci ochutnat poprvé naše nová vegan a bio vína. Protože část našeho týmu razí tento životní styl, rozšiřujeme náš sortiment právě o tato vína a myslíme, že skvěle doprovodí tento festival, protože nejen pivem k burgeru je člověk živ :)
Odkaz na událost zde
 
 
PRAŽSKÉ VINOBRANÍ / WINE SUMMER PARTY - Smíchovská náplavka - 7. 9. 2018, start ve 12:00hod.
 
Září je tu. A září je prostě měsíc vína a měsíc vinobraní, a my startujeme hned na začátku září Pražským vinobraním na Smíchovské náplavce. Najdete nás tam v pátek od 12:00 hodin, takže máte záminku, jak si prodloužit víkend, po obědě se vypařit z práce a zajít na skleničku. K našemu stánku, samozřejmě :) 
Odkaz na událost zde
 
 
TROJSKÉ VINOBRANÍ, Trojská zámecká zahrada - 8. 9. 2018, start v 11:30hod.
 
Tradiční podzimní záležitost - ochutnávka českých, moravských a zahraničních vín, kde budeme prezentovat naše prosecco z vinařství Sanfeletto. Ochutnáte to nejlepší - ročníková prosecca v DOCG kvalitě. Budeme rádi, když si nás najdete. 
Odkaz na událost zde
 
 
STREET FOOD FESTIVAL - prostor před Cross Clubem - 16. 9. 2018, start v 10:00hod.
 
Navštívili jste některý z letních menších Street Food Jamů? Pak znáte tu atmosféru, která vždy baví i nás. Pak víte, že zde najdete skvělé zajímavé jídlo a pak víte, že zde vždy najdete i náš stánek. Nemůžeme chybět, víno nikdy nemůže chybět! 
Odkaz na událost zde
 
 
 STREET FOOD JAM, prostor před Cross Clubem - celé léto, start v 10:00hod.
 
Celé léto můžete vždy jednou za 14 dní v neděli ochutnat nejen skvělé jídlo, ale taky jej doplnit naším proseccem a vínem ze všech koutů Itálie, a také si je s festivalovou slevou koupit domů.
SFJ se koná na travnaté ploše před klubem Cross, atmosféru doplňuje hudební produkce, pro děti je zde dětský koutek, posadit se můžete pod slunečníky či do cool lehátek a se skleničkou v ruce si vychutnat skvělou neděli.
Budeme se na Vás u našeho stánku těšit vždy s pečlivě vybraným vínem z naší milované Itálie.
Data SFJ Festivalu: 3. 6., 17. 6., 1. 7., 15.7., 29.7., 12. 8., 26. 8.
Odkaz na událost zde
 
 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz