Doprava Praha 1-10 nad 1000 Kč ZDARMA

Vino Chiaretto DOC, 10l box, 2020

Kód: 0218
1 800 Kč
Skladem

Vůně vína je příjemná a svěží, na chuti je ovocná, cítíme maliny a červené pomeranče. Výborně se hodí jako aperitiv, k předkrmům, těstovinám, pizze i drůbežímu masu.

Odrůdy: Groppello, Marzemino, Barbera a San Giovese.

Suché víno, zbytkový cukr: 1,65 g/l, alc.: 12%.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběh

Duší Cantiny Marsadri je paní Livia, milá dcera majitelů, která nás před sedmi lety přivítala v krásné degustační místnosti vinařství, která je napůl knihovnou. S neuvěřitelnou italskou pohostinností nabídla našim dětem zmrzlinu a nám to nejlepší z místních produktů, ke kterým nám nabídla svá vína. Při svých cestách Itálií se zde nikdy neopomeneme zastavit, a to nejen kvůli skvělým vínům, ale i kvůli nebývale přátelské, rodinné atmosféře.

Vinařství Marsadri se nachází poblíž půvabného a starobylého městečka Saló, bylo založeno v roce 1879 a je stále vedeno původní rodinou. Vinařství pěstuje odrůdy typické pro oblast jezera Garda  - Garda Classico Gropello, Garda Classico Chiaretto, Garda Classico Rosso, Superiore a Lugana. Při zpracování vína rodina využívá mnohaleté zkušenosti spolu s nejmodernějšími technologickými postupy.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz