DOPRAVA ZDARMA PRAHA 1-15 NAD 1000 KČ

Vino Bianco IGT, 10l, box, 2023

Kód: 0111
1 800 Kč
Skladem

Grappolo Bianco je suché víno. Má světle žlutou barvu, vůně je středně intenzivní a harmonická. Na chuti cítíme hrušku, citrusové plody, pomerančový květ a vanilku. Doporučuje se jako aperitiv, k předkrmům a těstovinám, pizze, bílým masům, rybám, mořským plodům a k sýru.

Odrůdy: Trebbiano di Lugana a Chardonnay. 

Suché víno, zbytkový cukr: 1,1 g/l, alc.: 12%.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběh

Duší Cantiny Marsadri je paní Livia, milá dcera majitelů, která nás před sedmi lety přivítala v krásné degustační místnosti vinařství, která je napůl knihovnou. S neuvěřitelnou italskou pohostinností nabídla našim dětem zmrzlinu a nám to nejlepší z místních produktů, ke kterým nám nabídla svá vína. Při svých cestách Itálií se zde nikdy neopomeneme zastavit, a to nejen kvůli skvělým vínům, ale i kvůli nebývale přátelské, rodinné atmosféře.

Vinařství Marsadri se nachází poblíž půvabného a starobylého městečka Saló, bylo založeno v roce 1879 a je stále vedeno původní rodinou. Vinařství pěstuje odrůdy typické pro oblast jezera Garda  - Garda Classico Gropello, Garda Classico Chiaretto, Garda Classico Rosso, Superiore a Lugana. Při zpracování vína rodina využívá mnohaleté zkušenosti spolu s nejmodernějšími technologickými postupy.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz