DOPRAVA ZDARMA PRAHA 1-15 NAD 1000 KČ

Lugana Brolo DOC, Marsadri,2023

Kód: 0221
279 Kč
Skladem

Víno Lugana z produkce vinařství Marsadri se lisuje z jedné z nejtypičtějších odrůd pro oblast jezera Garda - Trebbiano di Lugana. Tato odrůda roste na pouze velmi malém území jižní části Lago di Garda. 

Nejlépe se hodí k lehkým jídlům, rybám, sýrům a zelenině, ale také jej můžeme nabídnout jako lehký aperitiv. 

Odrůda: 100% Trebbiano di Lugana.

Suché víno, zbyt. cukr: 1,95 g/l, alc.: 12,5%, obsah: 0,75 l.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběh

Duší Cantiny Marsadri je paní Livia, milá dcera majitelů, která nás před sedmi lety přivítala v krásné degustační místnosti vinařství, která je napůl knihovnou. S neuvěřitelnou italskou pohostinností nabídla našim dětem zmrzlinu a nám to nejlepší z místních produktů, ke kterým nám nabídla svá vína. Při svých cestách Itálií se zde nikdy neopomeneme zastavit, a to nejen kvůli skvělým vínům, ale i kvůli nebývale přátelské, rodinné atmosféře.

Vinařství Marsadri se nachází poblíž půvabného a starobylého městečka Saló, bylo založeno v roce 1879 a je stále vedeno původní rodinou. Vinařství pěstuje odrůdy typické pro oblast jezera Garda  - Garda Classico Gropello, Garda Classico Chiaretto, Garda Classico Rosso, Superiore a Lugana. Při zpracování vína rodina využívá mnohaleté zkušenosti spolu s nejmodernějšími technologickými postupy.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz