DOPRAVA ZDARMA PRAHA 1-15 NAD 1000 KČ

Ryzlink vlašský, 2020, Svoboda

Kód: 0564
199 Kč
Skladem

Tento ryzlink působí příjemně aromaticky, připomíná mladé víno. Je čisté, lehké jak ve vůni tak stejně navazuje i na chuť. Ve vůni je květinově- kořenité svěží. V chuti až citrusová kyselina, v pozadí je jemně žluté ovoce. V kombinaci s menším zbytkovým cukrem vytváří snadnou až líbivou pitelnost oblíbeného vína. 

Ryzlink vlašský si nejlépe vychutnáte s nejrůznějšími úpravami ryb, se studenými předkrmy, nebo saláty. Dobře bude ladit i s mořskými plody. Dobře si vychutnáte s nerůznějšími sýry.

Suché víno, zbyt. cukr: 2,7 g/l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradice vinařství Svoboda z vinařské uličky ,,Staré Belegrady” v Bílovicích sahá do roku 1850. Přešlo z dědy na otce až k vnukovi Marku Svobodovi. Ten se spolu s několika pomocníky z blízkého okolí stará o vinice a rozšiřuje území rodinného vinohradu. Jeho jedinou pomocnou silou na 7 ha vinic je upravený Zetor 5211. Při výrobě vína se drží zaručených postupů, které jeho rodina používá přes 150 let, a také samozřejmě uplatňuje své zkušenosti.

,,Ten pocit, když ,,vychováte” šlahoun od semínka až po skvělé hrozny, tomu se nic nevyrovná,” říká s úsměvem pan Svoboda. Zavítat můžete i do jeho sklípku, kde Vás rád uvítá a nabídne své produkty. Jeho nadšení pro víno je charakteristické pro lidi, kteří ze svého koníčka udělali profesi. A tak má největší radost, když vidí ostatní, jak jim jeho víno chutná a jak jim dokáže zlepšit den.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz