Doprava ZDARMA Praha 1-15 při nákupu nad 1 000 Kč

Cabernet Sauvignon Barrique výběr z hroznů 2016

Kód: 0539
339 Kč
Vyprodáno

Tmavá rubínová barva s fialovými odlesky. Víno zrálo ve francouzských barikových sudech. Tato technologie doplnila víno o buket vanilky, mléčné čokoláda, kouře i kávy.Jsou patrné také ostružiny a černý rybíz. Mohutné robustní víno vyplňuje celá ústa, objevuje se marmeláda z drobného černého ovoce. Výrazné třísloviny a dubové aroma víno nádherně prodlužují.

Vyzkoušejte ho ke zvěřině nebo jen tak k rozjímání. Pokud vydržíte je určeno k dlouhodobé archivaci.

Zlatá medaile- Promenáda červených vín 2019

Stříbrná medaile-Finger Lakes 2019,USA

Suché víno, zbyt. cukr: 0,6 g/l, alc.: 13,5%, obsah: 0,75l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Příběh: 

Chtěli jsme rozšířit nabídku o česká vína, protože je po nich vzrůstající poptávka a čeští vinaři si díky své stále lepší a poctivější péči, která generuje špičková vína, zaslouží pozornost a místo na stole pro jejich vína vedle těch světových. Dlouholetý kamarád nám doporučil svého oblíbeného vinaře a jeho tip byl skvělý a jsme rádi, že vína této skromné rodiny máme v sortimentu.

Obci Vrbice teď hledají na mapě možná po celém světě, to když vinařství Leoše Horáka vyhrálo dva roky po sobě jednu z nejprestižnějších soutěží vín na světě v Paříži o nejlepší víno roku! Vyhrát dva roky po sobě hlavní cenu se ještě žádnému vinařství na světě nepodařilo. Vinařství tvoří de facto tři lidé, vína produkují záměrně málo, kvalita je na prvním místě. Dopřejte si tento příběh v jejich lahvi vína i Vy.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz