AKCE 3 vína+ Zásilkovna ZDARMA při nákupu nad 600 Kč

Balíček 4 růžová + doprava

Kód: 8030
4 hodnocení
900 Kč
Vyprodáno

Pro Vaší i naší radost a abyste měli možnost poznat ještě více našich vín, Vám přinášíme "Balíček 3+1" růžových vín, ve kterém dostanete nejen čtvrté víno od nás jako dárek, ale nyní exkluzivně i 2x balení pilulek ToBODLO, které Vám pomohou vstát bez bolesti hlavy i po bouřlivé noci. 

– Bardolino Chiaretto DOC, Recchia, 2019, Itálie. Bardolino je mladé víno z vinic ledovcového původu na východních svazích jezera Garda. Je velmi chutné, oblíbené, zvláště mezi ženami. Má světle korálovou barvu, na patře cítíme tóny růží, jahod, malin a rybízu. Na chuti je příjemně ovocité, plné a harmonické. Vynikající je jako aperitiv, hodí se k rybám, korýšům, měkkýšům, risottu, ale skvělé je i k pizze.

– Monchiero Carbone Cuneo,Piemont, 2018, Itálie Toto růžové víno z hroznů odrůd Barbera a Nebbiolo se 12 hodin maceruje a po té začíná proces fermentace v nerezových tancích při kontrolované teplotě 15° C, která trvá přibližně tři týdny. Po 3 měsících pobytu na kalu je toto růžové víno připraveno k nalahvování. Je to čerstvé svěží víno, které si skvěle můžete vychutnat jako mladé víno s rozličnými pokrmy. Ve vůni cítíme lesní jahody a třešně. Jeho chuť je jemná a harmonická, na patře je svěží a čerstvé a má výraznou chuť díky tříslovinám získané z hroznů Nebbiolo. Barva je světle rubínová. 

– Frizzante, Kořenek, 2017, Česká republika. Víno Frizzante se vyrábí tzv. Charmantovou metodou, kdy se víno plní do lahví pod tlakem. Cílem je vyrobit osvěžující nenáročné víno. Toto jemně perlivé víno z odrůdy Zweigeltrebe voní po lesním ovoci a má pikantní kyselinu.

Chiaretto Garda DOC, Cantina Marsadri, 2019, Itálie.Chiaretto je ušlechtilé víno z oblasti Valtenesi, které se vyznačuje jedinečnou svěžestí a lahodností. Na vůni Vás příjemně osloví tóny lesních jahod. Chiaretto má příjemnou, lehkou chuť a silné ovocné aroma. Výborně se hodí jako aperitiv, k předkrmům, sýrům, pokrmům z drůbežího masa, pizze.

ToBODLO přírodní doplněk stravy obsahující 98% extrakt Silymarinu z ostropestřce mariánského na podporu fyziologických procesů v játrech, bohatý na antioxidanty, které vychytávají volné radikály vznikající při odbourávání alkoholu. Díky tomu Vám druhý den pomohou vstát bez nepříjemných bolestí hlavy i po bouřlivější noci. K našemu balíčku Vám zdarma jako dárek přibalíme 2 balení tabletek, ať můžete tento přírodní zázrak zkusit třeba s přáteli.

 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz