DOPRAVA ZDARMA PRAHA 1-15 NAD 1000 KČ

Balíček 4 červená + doprava

Kód: 8029
4 hodnocení
1 000 Kč 250 Kč / 1 ks
Skladem

Pro Vaší i naší radost a abyste měli možnost poznat ještě více našich vín, Vám přinášíme "Balíček 4 červených vín + doprava po Praze 1-15 je ZDARMA. Dovezeme osobně.

Primitivo di Manduria Salento Vitti DOP, 2020, Itálie. Primitivo se pěstuje v oblastech Salento a Puglia, a to v nadmořské výšce 100 metrů. Tato oblast je charakteristická velikými rozdíly v denních a nočních teplotách a velmi zřídkavými srážkami, což má vliv na charakter vína. Sklizeň probíhá ve druhém zářijovém týdnu. Po alkoholické fermentaci zraje víno ještě šest měsíců ve francouzských a amerických dubových sudech. Jeho barva je rubínově červená s fialovými odlesky. Na vůni je plné, s aromatem zralých třešní a švestek, s příjemnými tóny kakaa a vanilky. Má sametovou chuť, kterou zjemňuje typická hřejivost hroznů odrůdy Primitivo, dochuť je dlouhá a na patře zanechává příjemnou sladkost. Skvěle se hodí k předkrmům, jehněčímu masu, pokrmům s těžšími omáčkami a k tvrdým sýrům. 

Valpolicella Classico DOC, Recchia, 2020, Itálie. Valpolicella Classico je středně plné víno, které se hodí ke speciálním příležitostem. Po ručním sběru jsou hrozny šetrně lisovány, po fermentaci zraje víno 4 měsíce v nerezových tancích a dva měsíce v láhvi. Víno má jasnou, granátovou barvu, na vůni jsou cítit třešně, borůvky a středozemní koření. V chuti je jemné a příjemně vyvážené. Skvěle se hodí k předkrmům, těstovinám, bílému i červenému masu.)

– Negroamaro Domodo Puglia IGP, 2020, Itálie Negroamaro Domodo je italské červené víno z oblasti Apulie, tedy ze samotného pomyslného podpatku Itálie. V Apulii je velmi teplé, slunečné a suché klima. Horký jižní vítr z Afriky zajišťuje nízké riziko napadení houbami a hmyzem, a umožňuje zrání hroznů plně a zdravě. Tyto optimální podmínky podporují organické vinařství a činí zbytečné používání fungicidů nebo insekticidů. 

Negroamaro je vedle Primitiva druhou hlavní odrůdou Apulie, jedná se o tříslovitá vína s jemnou kořenitostí a ovocností. Toto Negroamaro má silnou rubínově červenou barvu, která se v okraji promění v krásnou třešňově červenou. Na nose můžete pociťovat ovocné tóny tmavých bobulí, jako jsou ostružiny a černý rybíz, spárované s jemným středomořským kořením. V chuti se ovoce opakuje a pěkně se pojí s mírně silnějším stálým taninem. Slovo Negroamaro je složené ze dvou slov: Negro - „černé“ a  Amaro - „hořké“. Hodí se k těstovinám s rajčatovými omáčkami, pizze nebo k lehkým masům.

A jako dárek od nás dostanete:

Rosso Garda, Brolo, 2020, Itálie Toto víno Rosso Garda Brolo se vyrábí z odrůd typických pro vinice na svazích kolem jezera Garda: Groppello Gentile, Marzemino, Barbera a Sangiovese. Na vůni cítíme lehký tón mandlí, na chuti je jemné a delikátní.Výborně se hodí k masovým pokrmům, k roastbeefu,ale i k nejrůznějším úpravám masa vepřového, stejně jako k drůbeži, ale i sýrům. 

DOPRAVA PO PRAZE 1-15 je ZDARMA. Dovezeme osobně.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz