Kód: 8028

Balíček 4 bílá +doprava

2 hodnocení
900 Kč 225 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné

Přinášíme Vám balíček 4 bílých vín, se zajímavým dárkem 2x balení pilulek ToBODLO, které Vám pomohou vstát bez bolesti hlavy i po bouřlivé noci. 

Balíček obsahuje:

–Fiano Vitti, Terre di Sava, Itálie 2019 Kopcovitá oblast, kde se pěstuje toto víno leží na severu od Tarenta a profituje z vysokých rozdílů denních a nočních teplot. Sklizeň probíhá poslední týden v srpnu. Barva tohoto vína je slámově žlutá, s jemnými zelenkavými odlesky. Ve vůni rozpoznáváme jemné květinové tóny, spolu s tóny tropického ovoce. Na chuti je velice jemné, ale nepostrádá příjemnou kyselinku a dobrou strukturovanost. Výborně se hodí k nejrůznějším předkrmům, korýšům a lehké úpravě ryb.

Custoza Poderi del Roccolo DOC, Recchia, Itálie, 2019 Custoza je mladé, svěží a jiskrné víno, slámově žluté barvy, s nazelenalými odlesky. Má příjemné ovocné aroma s vůní broskví a tropického ovoce, na patře je plné, svěží a harmonické. Doporučuje se jako aperitiv, výborně se hodí k polévkám a světlým masům.

Pinot Grigio Brolo, Cantina Marsadri, Itálie, 2019 Rulandské šedé je velice jemné víno s vyrovnanou ovocností a vyváženou kyselinou. Jeho vůně je aromatická, připomínající citrusové květy. Chuť je ovocná s nádechem jablek. Toto víno je nejtypičtější odrůdou pro severovýchodní Itálii. Doporučuje se k předkrmům, těstovinám, pizze a sýrům.

Chardonnay Domodo IGP, Terre di Sava, Itálie, 2019 Chardonnay má slámově žlutou barvu se zelenkavými odlesky. Na vůni rozpoznáme tóny citrusů a tropického ovoce, na chuti je svěží, minerální, s příjemnou kyselinkou. Výborně se hodí k předkrmům, rybím polévkám, čerstvým sýrům a lehkým těstovinovým jídlům.)

ToBODLO přírodní doplněk stravy obsahující 98% extrakt Silymarinu z ostropestřce mariánského na podporu fyziologických procesů v játrech, bohatý na antioxidanty, které vychytávají volné radikály vznikající při odbourávání alkoholu. Díky tomu Vám druhý den pomohou vstát bez nepříjemných bolestí hlavy i po bouřlivější noci. K našemu balíčku Vám zdarma jako dárek přibalíme 2 balení tabletek, ať můžete tento přírodní zázrak zkusit třeba s přáteli

Kategorie: Balíčky