DOPRAVA ZDARMA PRAHA 1-15 NAD 1000 KČ

Balíček 4 bílá

Kód: 8028
3 hodnocení
1 000 Kč 250 Kč / 1 ks
Skladem

Přinášíme Vám balíček 4 bílých vín s DOPRAVOU PO PRAZE 1-15 je ZDARMA. Dovezeme osobně.

Balíček obsahuje:

Custoza Poderi del Roccolo DOC, Recchia, Itálie, 2019 Custoza je mladé, svěží a jiskrné víno, slámově žluté barvy, s nazelenalými odlesky. Má příjemné ovocné aroma s vůní broskví a tropického ovoce, na patře je plné, svěží a harmonické. Doporučuje se jako aperitiv, výborně se hodí k polévkám a světlým masům.

Pinot Grigio Brolo, Cantina Marsadri, Itálie, 2021 Rulandské šedé je velice jemné víno s vyrovnanou ovocností a vyváženou kyselinou. Jeho vůně je aromatická, připomínající citrusové květy. Chuť je ovocná s nádechem jablek. Toto víno je nejtypičtější odrůdou pro severovýchodní Itálii. Doporučuje se k předkrmům, těstovinám, pizze a sýrům.

Chardonnay Domodo IGP, Terre di Sava, Itálie, 2019 Chardonnay má slámově žlutou barvu se zelenkavými odlesky. Na vůni rozpoznáme tóny citrusů a tropického ovoce, na chuti je svěží, minerální, s příjemnou kyselinkou. Výborně se hodí k předkrmům, rybím polévkám, čerstvým sýrům a lehkým těstovinovým jídlům.)

–Ryzlink rýnský, Kořenek, Česká republika 2020 Vína s krásnou jednoduchou ambaláží malého rodinného vinařství Kořenek pochází z obdělávaných téměř 8 hektarů ve viničních tratích Pod Pálavou, Pod státní, Maliny a Růžová. Veškeré hrozny jsou použity pro vlastní výrobu, my Vám po milé návštěvě a ochutnávce přivážíme jejich přívlastková vína, která se stala našimi favority.

DOPRAVA PO PRAZE 1-15 je ZDARMA. Dovezeme osobně.


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz